Podzimní nabídka

podzim móda.jpg
girl nohy jdou lijn-11.gif

Podpatkové šílenství! 20 nejkrásnějších párů lodiček. Které uhranou vás?

Kdy jindy než na podzim užijete lodičky na podpatku a s uzavřenou špičkou! Jsou elegantní, sexy a není na ně ani moc horko, ani moc zima. A letos jsou tak trendy. Představujeme vám aktuální výběr 20 nejkrásnějších párů, které vás rozhodně nenechají v klidu.

 

Už jste letos definitivně uklidily všechny sandálky a pantoflíčky? Pak vás poprosíme, abyste na chvilku odložily i pohodlné tenisky a mokasíny. Ke slovu se totiž s počínajícím podzimem (který evidentně nedočkavě předhonil i končící léto) dostávají tolik trendy a přitom elegantní lodičky.

Není to žádná novinka, že vysoké podpatky krásně prodlouží postavu a opticky zeštíhlí lýtka, jenže v létě se většinou nosí sandálky a v zimě zase kozačky. Proto lodičky, ať už na vysokém, nebo nižším podpatku, skvěle užijete právě během prvních sychravých dní. A navíc – tyhle nesmrtelné boty přicházejí v tolika úžasných barvách, že si s radostí vyberete takové, které budou perfektně ladit nejen se spadaným podzimním listím, ale i s novými šaty či klasickými džínami. Vyhněte se pouze „lodičkám“ na klínku – sice se v nich asi cítíte pohodlně, ovšem dobu slávy mají dávno za sebou. Tak s jakými podpatky vzrostete do výšky? Přinášíme tipy, ve kterých rozhodně neuděláte krok vedle. A to doslova.


 

super lodičky6.jpg
girl podzimní1.png

 

Nová kolekce Christian Louboutin podzim/zima 2016-2017

Rudé a zlaté flitry, barevné legíny, síťované punčochy, zvířecí vzory a samozřejmě červené podrážky na vysokých podpatcích – to všechno a navíc pořádnou porci smyslnosti nabízí kampaň k nové kolekci luxusních lodiček Christian Louboutin. Tak co? Dáte si říct a ochutnáte…? :-)

 

Nová kolekce Christian Louboutin podzim/zima 2016-2017
Mít teplou a suchou obuv - to je jeden z nejdůležitějších předpokladů pro přežití podzimu bez chřipky a nachlazení. Pokud máte pro podzimní obuv v botníku volné místo, vyberte si z letošních novinek.
podzim super.jpg
podzimní dny.jpg

 

podzimní dny.jpg

Děkuji za nakouknutí, přijďte zas a hezký podzimní čas.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one