Ó stehna

Třou se vám v horkém počasí stehna o sebe? 3 JEDNODUCHÉ TRIKY, jak tomu zabráníte! Sdílet Diskuze Tohle známe skoro všichni. Další fotografie v galerii Tohle známe skoro všichni. Zdroj archiv Témata článku: Lifestyle, tip, trik, tření, stehna Nemusíte mít zrovna sto kilo, abyste znala tento problém. V létě to potkává téměř každou ženu. Je teplo, člověk se potí a podle toho vypadá naše kůže. Zvlášť v těchto citlivých oblastech. Jak tedy definitivně zamezit podrážděné pokožce na stehnech? Tření stehen o sebe není žádná lahoda a zná jej téměř každá žena. Ve vedru se tak každý krok stává utrpením. Jak proti tomu bojovat? 1. Máte těsné kráťásky? Jednou z možností je vzít pod šaty nebo sukni těsné kráťásky, které vám kůži zakryjí. Pod delšími šaty nebo sukní nebudou vidět a vaše stehna budou v bezpečí. 2. Pudřík Ale co když si chcete vzít kraťasy, nebo je na další vrstvu oblečení až moc teplo? V tom případě je nejlepší použít dětský pudr proti opruzeninám. Musíte akorát zkontrolovat, jestli obsahuje oxid zinečnatý. Tato látka vám kůži ochrání. 3. Zkuste obyčejný deodorant A pokud potřebujete situaci řešit hned a nestačíte si zajít pro pudr, zkuste obyčejný deodorant, který by měl zabránit tření. Stejnou službu udělá i kokosový olej, který má navíc antibakteriální účinky.

Zdroj: http://www.extra.cz/trou-se-vam-v-horkem-pocasi-stehna-o-sebe-3-jednoduche-triky-jak-tomu-zabranite#utm_source=facebook.com&utm_medium=odkaz&utm_campaign=FBVOJ
stehna1.jpg

Ó stehna

 

Nemusíte mít zrovna sto kilo, abyste znala tento problém. V létě to potkává téměř každou ženu. Je teplo, člověk se potí a podle toho vypadá naše kůže. Zvlášť v těchto citlivých oblastech. Jak tedy definitivně zamezit podrážděné pokožce na stehnech?

 

Tření stehen o sebe není žádná lahoda a zná jej téměř každá žena. Ve vedru se tak každý krok stává utrpením. Jak proti tomu bojovat?

Tři jednoduché tiky, jak tomu zabráníte:

1. Máte těsné kráťásky?

Jednou z možností je vzít pod šaty nebo sukni těsné kráťásky, které vám kůži zakryjí. Pod delšími šaty nebo sukní nebudou vidět a vaše stehna budou v bezpečí.

 

2. Pudřík

Ale co když si chcete vzít kraťasy, nebo je na další vrstvu oblečení až moc teplo? V tom případě je nejlepší použít dětský pudr proti opruzeninám. Musíte akorát zkontrolovat, jestli obsahuje oxid zinečnatý. Tato látka vám kůži ochrání.

3. Zkuste obyčejný deodorant

A pokud potřebujete situaci řešit hned a nestačíte si zajít pro pudr, zkuste obyčejný deodorant, který by měl zabránit tření. Stejnou službu udělá i kokosový olej, který má navíc antibakteriální účinky.

 

 

podzimní dny.jpg

Děkuji za nakouknutí, přijďte zas a hezký podzimní čas.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one