girl čtyřlístková.png
nohy v písku.jpg

Víme, po čem ženy doopravdy touží. Ne po fešákovi s bílým koněm, nýbrž po půvabných letních botách, ve kterých se dá chodit víc než dvacet minut bez toho, abyste s nohama plnýma puchýřů omdlévala na ulici bolestí.


 
sen.png

Proti kolísání krevního tlaku

-položit nohy na vyvýšené místo-v létě nohy zlobí-napuchnou, mravenčí-to se krev hromadí v rozšířených žilách,mohou být i lýtkové křeče.

Střídavá sprcha-teplá-studená a zvednuté nohy jsou tím nejlepším opatřením.

koňský gel.jpg
buď krásná nejen v létě.jpg

Po koupeli nohy krátce promasírujte, čímž dojde i k jejich lepšímu prokrvení. Následně použijte hydratační krém na chodidla a na nohy si oblečte měkoučké ponožky, aby se vaše nožky cítily doslova jako v bavlnce. Hydratační krém si rozhodně nezapomeňte s sebou přibalit i na dovolenou, kde se každodenním koupáním, chůzí na boso i opalováním nohy obzvláště u žen velmi vysušují. Po náročném dni si také klidně hoďte nohy nahoru na stůl. Dlouhodobě také vašim nohám prospějí především kvalitní boty, byť zrovna nesplňují vaše představy o designu či ceně.

Nálev ze sáčků černého čaje odstraňuje zápach nohou:
ideální na léto

Udělejte si čajový základ koupele na nohy a uvidíte, že po dvaceti minutách neucítíte ze svých nohou vůbec žádný pach. V létě tento nepříjemný pocit zažíváme poměrně často, zvláště poté, když se nám nohy potí v uzavřených botách nebo je na sobě máme celý den v práci 8-10 hodin.

Zde máte perfektní návod, který vám tento problém pomůže vyřešit úplně jednoduše.

 

Složení:čaj

  • 5 sáčků černého čaje

  • 4 šálky vařicí vody

Vezměte velký lavor a naplňte ho vodou. Dejte do něj sáčky s čajem a odstraňte je asi po 20 minutách. Nohy si tu máčejte cca půl hodiny. Tento postup opakujte denně po dobu nejméně 10 dnů.

Účinným prostředkem, jak zabránit šíření a množení bakterií je také jedlá soda. Použijte jí na nohy předtím, než vlezete do ponožek. Učiňte tak každý den po dobu 2 – 3 týdnů. Jedlá soda neutralizuje zápach.

 

 

podzimní dny.jpg

Děkuji za nakouknutí, přijďte zas a hezký podzimní čas.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one