MENU

starorůžová frčí.jpg
zlaté botky.jpg
zlaté střevíčky.jpg
Tak jaké? Starorůžové módní nebo zlaté s módními detaily?

 

rose lodička3.jpg

Nohy si můžou krásně lebedit.

pohoda doma.jpg

Vynikající výsledky na otoky má arnika horská. Na unavené nohy je i arnikový balzám s olejem z čajovníku.

ty nohy1.jpg
Odhalte své krásné nohy bez křečových žil
Neskrývejte své nohy před světem, protože je poznamenaly nevzhledné křečové žíly, rozšířené či metličkové žilky.

Pomůže Priessnitz z lékárny "Mazání na žíly a cévy DE LUXE". Je to gel s unikátním inovovaným složením, díky které pronikají účinné složky snáz ke kapilárním cévám a žilám. Příznivě tam působí na jejich pružnost, pevnost a průchodnost. Je ideální pro zmírnění potíží s křečovými žilami a odstraněním metličkových žilek. Uvidíte, že zabere i na vaše otoky. Příjemně se roztírá, nelepí a potěší vás jemnou vůní.

 
buď krásná nejen v létě.jpg
Banner1.jpg
girl nohy jdou lijn-11.gif

Jak dopřát svým nohám relaxaci a úlevu od stresu, jak mít nohy upravené, hebké a svěží

Jde to s řadou péče Feet UP Comfort pro skvělou regeneraci a pohodlí tato řada nabízí osvěžující sprej na nohy, revitalizační sprej na nohy a zklidňující antiperspirační krém na nohy za přijatelné ceny fy Oriflame.

dvě dívky tančí v přírodě
péče pedikura.jpg
Celé dny vysedáváme u pracovních stolů nebo obsluhujeme stroje, anebo čučíme na bedýnky. Jak stárneme, ztrácíme tělesnou kondici. Má smysl o tom hovořit a psát? Má, protože s tělem je to tak:
nečinnost způsobí, že nám přestane sloužit. Nečinnost ohrožuje naše zdraví a sám život.

Cvičení pro dobrou kondici

 

Dřep s postelí

K tomuto cviku budete potřebovat nohy a svou postel. Levou nohu zanožte, chodidlo zdvihněte a zaklesněte za okraj postele. Levé koleno pokrčte. Pomalu klesejte jako do dřepu a pokrčujte zatíženou pravou nohu, záda držte stále rovná. Zastavte pohyb, jakmile bude vaše pravé stehno vodorovně s podlahou, následně se silou zvedejte přes pravou nohu až do stoje na pravé špičce. Cvik zopakujte aspoň patnáctkrát, vyměňte strany a nezapomeňte dvě série na každé noze.

Moc jednoduché? Čím více snížíte své těžiště, tím účinněji modelujete pozadí. A to přece chceme.

Pevný stisk

 

Zaujměte výchozí pozici jako při kliku s dlaněmi pod rameny. Zdvihněte propnutou levou paži ke stropu a levou nohu. Pokračujte v rotaci a levou nohou překročte pravou, hruď přitom otevřete směrem vzhůru, rovnováhu udržujte pravou polovinou těla. Vraťte se do výchozí pozice. Cvik opakujte patnáct až dvacetkrát, potom procvičte druhou stranu. Dejte si aspoň dva sety.

Dovádivý předklon

 

Postavte se s nohama rozkročenýma na šíři boků a propnuté paže dlaněmi k sobě namiřte vzhůru. Levou zpevněnou nohu zdvihněte před sebe, chodidlo držte v pravém úhlu. Předkloňte se stále zpevněnýma rukama, levou nohu silou zhoupněte dolů a zanožte, dokud neutvoří se zády jednu přímku vodorovnou s podložkou. Patnáct až dvacet opakování by bodlo a levou nohou se pokuste nedotknout podlahy. Samozřejmě obě strany.

 
Nezapomeňme ani na tolik důležitý pohyb, denně si dopřejme alespoň 30 minut procházku, nebo si zacvičme na míči či věnujme čas třeba dechovému cvičení. Každý pohyb je přínosem nejen pro tělo, ale i duši.
cze_il_DAMSKE-KOTNIKOVE-BOTY-TRAPERY-37805.jpg

Šílený výpad

 

Postavte se do stoje rozkročného s nohama na šíři boků. Udělejte výpad do strany tak, že pravým chodidlem zvolna sklouznete doprava, zatímco na levou nohu přenesete váhu a koleno pokrčíte přímo nad levý kotník. Pravé chodidlo přisuňte zpět do výchozí pozice s nohama na šíři boků. Potom zdvihněte koleno levé nohy do strany, aby sevřelo pravý úhel. Zároveň namiřte obě propnuté paže ke stropu. Opakujte patnáctkrát až dvacetkrát, potom si vyměňte strany. Dvě – tři série by nebyly na škodu.

ty nohy1.jpg
cviky1.jpg
old sport1 bravo.jpg
sezení u pc.jpg

P o h y b

Nikomu se nechce jít cvičit, běhat, tancovat nebo jezdit na kole. Zvlášť když se doma může povalovat v teplákách u televize a chroupat tyčinky. Jenže ten pocit, který po hodině jakéhokoli sportu zažijete, je k nezaplacení. Endorfiny pak budou ještě několik hodin řádit ve vašemu těle a vám bude prostě báječně. Je to skvělá odměna za námahu.

 

s toustem.jpg
Máte kde a s kým protáhnout tělo a vypustit stres?

Česká módní tragédie: Podívejte se, jaké boty v létě rozhodně nenosit!

zdroj:
27. 6. 2017
 

V letních měsících zapomeňte na uzavřenou obuv! Nosí se sandálky i módní pantofle v mnoha podobách – ale ne ve všech! Jaké botky jsou nyní v kurzu a které je lepší nechat na horskou túru? To můžete zjistit právě teď!

 

Léto si vyloženě žádá zapojit fantazii a trochu se odvázat. Jak? Obujte si skvělé, originální, barevné a třeba i lehce zdobené botky. Na tenisky zapomeňte, letos se nosí sandálky i pantoflíčky všech barev i výšek podpatků. A víte naopak, co se nenosí nikdy a které letní boty byste měly obouvat jen na pláž či vysokohorskou túru?

Klikni zde: https://www.facebook.com/MinutaMody/?fref=ts

letní botky.jpeg
luxusní lodičky
zlaté střevíčky.jpg
barevný proužek.gif

 

Zlaté střevíčky, jsou jako ze zlata...

Pozor na zranění a záněty

 

Letní období svádí k chození bez ponožek nebo naboso. Kontrolujte plosky nohou, protože otevřená rána je tím nejhorším suvenýrem. Na delší vzdálenosti noste ponožky z bavlny a správnou obuv.

 

Bosé nožky
Krásné módní detaily - zlaté střevíčky
zlaté botky.jpg
Jó, to byly časy.
Jó, to byly časy.
krásné módní detaily.jpg
dovolená nohy1.jpg
dovča.gif
Móda pro mladší nožky

Děkujeme nožky, že nás celý život nosíte, životní proměny s námi snášíte.

e16709cde0_102563862_o2.gif
ty nohy1.jpg
nožky1.jpg
Nenoste za každou cenu tenisky, ale více střevíčky, ryze ženskou obuv. Letní sandálky krásně vyniknou především na opálené kůži a upravených nohou.
Nahlédli jste do netradičního tématu webu. Ale snad si to noženky zaslouží, co říkáte? Přidáte se? Děkuji a dobrou zábavu.
Vítejte majitelky ženských nožek a milovnice krásných botů. Nabízím hezké obrázky a povídání kolem. Ať se vám zde líbí. Dejte mi to znát v knize návštěv. Děkuji a prima dny.
oddělovač1.jpg
banner3.jpg
blumenlinie_gemischt.gif
v teniskách.jpg
k.m.d.2.jpg
ty nohy1.jpg
Baby rose nožky.jpg
letní poho.jpg

Prsty u nohou odhalují naši povahu. Co o vás říkají ty vaše podle astrologie?

 

 

Někdo má o hodně delší palec u nohy než ostatní prsty, jiný člověk naopak nejdelší ze všech prstů ukazováček. Není to jen rozdíl estetický, ale uspořádání a tvar prstů u nohou prozrazují zajímavé informace o jejich majiteli.

 

Selské chodidlo

Máte všechny prsty u nohou stejně dlouhé? Pak se jejich tvaru říká čtvereční stopa nebo také selská noha. Tento typ chodidla svými obrysy připomíná obdélník. Lidé obdaření takovým chodidlem mají sklon být klidní a také se rozhodují rozvážně. Proto jsou spolehliví a praktičtí.

 

Římské chodidlo

Jde o nejčastější typ chodidla. Palec a další dva prsty jsou stejně dlouhé, prsteníček je kratší a malíček ještě kratší. Lidé s tímto typem chodidel bývají otevření a společenští. Mají mocné charisma, proto jsou z nich často vůdčí osobnosti a bývají i úspěšnými byznysmeny.

 

 

Řecká noha

Nejnápadnější na ní je dlouhý druhý prst (je dokonce delší než palec). Od třetího prstu se všechny souměrně zkracují až k malíčku. Lidé s „řeckými“ chodidly se snadno nadchnou pro kde co a pro motivaci nejdou daleko. Řecká chodidla mají často umělci či sportovně založení jedinci, řečníci nebo vynálezci.

 

Od palce k malíčku to jde dolů

Chodidla tohoto typu jsou na pohled úzká. Prsty na nich jsou namačkané jeden na druhý, pročež celé chodidlo vypadá delší a užší. Palec je největší ze všech prstů a každý další prst od něj je menší. Lidé s tímto typem chodidel si zvláště cení soukromí a jsou tak trochu za tajnůstkáře. Kromě toho bývají vznětliví a často mění náladu.

 

Nemůžete bez pomoci rukou oddálit malíček

Někdo dokáže vůlí ovládat svaly tak, aby se malíček odchýlil do strany od ostatních prstů. Lidé, kteří to neumí, potřebují řád a rutinu k tomu, aby se cítili bezpečně. Jsou obvykle velmi spolehliví a loajální, spíše než vůdčí osobnosti se z majitelů takového chodidla rekrutují zaměstnanci.

 

Dokážete vůlí odchýlit malíček

Tito lidé na rozdíl od předchozího případu potřebují v životě změnu. Řád a rutina je skličují. Lidé s tímto drobným příznakem na chodidle jsou velmi dobrodružné povahy. Snadno se začnou nudit a pro drobné oživení jsou schopní páchat i drastické skutky.

 

Výrazně menší malíček vychýlený na stranu

Lidé s tímto příznakem mívají sklon k rebelství a rádi řeší věci po svém. V naprosté většině případů volí ke všemu velmi nekonvenční metody.

 

 

Mezera mezi druhým a třetím prstem

Tito lidé si zachovávají chladnou hlavu, jen tak nepodléhají emocím, rozhodují se racionálně. Proto si vše nejprve promyslí, a pak teprve jednají.

 

 

Vychýlený třetí prst

Máte mezi palcem a druhým prstem mezeru? Majitelé takovýchto prstů u nohou rádi věci dopředu promýšlejí a plánují. Díky tomu se nenechají zaskočit první nepředložeností, která je potká, a naopak si zachovávají rozvahu ve většině situací, jimž čelí.

 

 

Zúžený kořen druhého prstu

Má-li někdo druhý prst v místě spojení s nártem zúžený, načež dál se tento prst rozšiřuje, je dotyčný člověk spíše expresivní typ. Takříkajíc dělá z komára velblouda. Je-li taková osoba v dobré náladě, celé okolí se raduje s ní. Pokud ale naopak není v náladě, je lepší takového člověka nechat raději o samotě.

 

 
Jmenuji se Zdeňka, narozena v máji.
Jsem několik let v důchodu.

Snažím se aktivně žít s nohama na zemi.

Jsem realistka, ale s optimismem a dobrou náladou
přes všechny překážky
.
Bydlím s manželem PID a synem Bc bez stálé práce.
Žijeme v paneláku v Ostravě.

Miluji práci na pc, fb, tvorbu webíků. Uklidňuje mě to.

Určitě je to lepší zábava, než se bavit o tom co mě
kde bolí a kde mě dnes píchlo, jaký mám krevní tlak
a jestli mám průjem nebo zácpu...


Mám ráda tvorbu webů, obrázků, dopisování
a netová přátelství.

Ráda a často sleduji TV, občas si vyjdu s kámoškou
na procházku.

Mám  milou vnučku Elišku po zemřelém synovi Tomovi,
kterou skoro nevídám. Bydlí daleko.Přeji vám příjemný pokuk, inspiraci.

v lodičkách 5.jpg
rose2.jpg
4lístky.gif
díky za přízeň.jpg

 

babky u tyče.jpg
Můj další web

http://www.zdenkak.mypage.cz

Vychytávky na bolístky

starý.jpg
banner%20bol2[1].jpg

 

1
blond.jpg
Kniha návštěv - věnuj mi pár slov. Děkuji.
Kniha návštěv - věnuj mi pár slov. Děkuji.
ikona noh1.jpg
banner3.jpg
ikona%20bol2[1].jpg
barevný proužek.gif
2b.jpg
cviky1.jpg
ty nohy1.jpg
noha41.png
porno1.png
stripper-145191__340.png
feet-619399__340.jpg
poz do NK letní.jpg
love u moře.jpg
nohy v písku.jpg
leto relax.jpg
letní super.jpg
perličkové.jpg
kouzelný den.jpg
barevný proužek.gif
lodičky super.png

Děkuji za nakouknutí, přijďte zas a hezký letní čas.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one